Serenity
Luxury
Villas

Jedinečné sezónne alebo celoročné bývanie pre najnáročnejších klientov v lukratívnej časti ostrova Tenerife. Južné pobrežie ostrova Tenerife – mesto Costa Adeje ponúka priemernú ročnú teplotu 26 °C v lete a 20 °C v zime. Je tiež označované ako miesto s najlepšou klímou na svete.

 • Lokalita

  Španielsko – Tenerife – Costa Adeje

 • Rozloha

  27 víl

 • Stav

  Vo výstavbe (dokončenie 2022)

 • Web

  www.serenitytenerife.com

Projekt ponúka 27 luxusných víl, postavených z najkvalitnejších materiálov. Priestranné vily majú rozlohu približne 300 m2 a pozemok 500 m2. Súčasťou každej vily je privátny infinity bazén a veľkorysá terasa s veľkolepým výhľadom na Atlantický oceán a ostrov La Gomera. Súčasťou a aj veľkou výhodou projektu je Serenity Diamond Service, s ktorým je bývanie v Serenity Luxury Villas bezstarostné.

Projekt sme realizovali v najvyhľadávanejšej časti ostrova Tenerife – v prestížnej lokalite SIAM. V tesnej blízkosti sa nachádza známe nákupné centrum SIAM MALL a rovnako aj jeden z najlepších zábavných parkov na svete SIAM PARK. Toto čarovné miesto je vyhľadávané pre pieskové pláže, ale aj vysoké hory. Okrem rozmanitej prírody, si tu môžu rezidenti vychutnávať zážitky spojené so svetovou gastronómiou, kultúrou a športovými aktivitami. Serenity Luxury Villas je ideálne bývanie pre tých, ktorí túžia mať kúsok raja pre seba.

Viac

cross Ďakujeme za odoslanie Vašej správy. Budeme Vás kontaktovať.
1/
Zostaňme
v kontakte

Navštívte nás aj na sociálnych sieťach. Dozviete sa zaujímavosti o nás a aj o novinkách zo sveta developmentu a architektúry.

2/
Pošlite nám
správu
  * povinné pole