Dubravia

Dubravia vyrástla v centre mestskej časti Dúbravka v roku 2010. V tom čase išlo o bytový dom novej generácie, ktorý svojim obyvateľom priniesol kvalitné a moderné bývanie. V ponuke boli jedno až trojizbové byty s veľkorysými výmerami, čím projekt Dubravia spĺňal charakter skvelého rodinného bývania.

 • Lokalita

  Bratislava - Dúbravka - Trhová 54

 • Rozloha

  8 poschodí – 61 bytov

 • Stav

  Dokončený (2010)

Tento obytný dom v centre Dúbravky sme postavili tak, aby spĺňal kritériá súčasnej architektúry. Volili sme jednoduchú a funkčnú dispozíciu, s použitím kvalitných materiálov. Sofistikovanými prvkami tu bola moderná fasáda a veľké presklenia.

Dubravia ponúka rezidentom okrem moderného vzhľadu aj funkčnú dispozíciu bytov. V projekte prevažujú veľké dvojizbové byty, no zahŕňa aj väčšie trojizbové a pár jednoizbových bytov. Veľké presklenie v každom byte zaručuje dostatočné presvetlenie.

Projekt Dubravia má výnimočnú polohu priamo v centre Dúbravky a zároveň v blízkosti lesov. Dopravná dostupnosť do centra Bratislavy je bezproblémová aj vďaka električkovej, či autobusovej doprave a priamemu napojeniu na diaľničný obchvat mesta. V okolí projektu je kompletná občianska vybavenosť, viacero obchodov a prevádzok služieb, mnoho materských či základných škôl.

cross Ďakujeme za odoslanie Vašej správy. Budeme Vás kontaktovať.
1/
Zostaňme
v kontakte

Navštívte nás aj na sociálnych sieťach. Dozviete sa zaujímavosti o nás a aj o novinkách zo sveta developmentu a architektúry.

2/
Pošlite nám
správu
  * povinné pole