Discovery
Residence

Discovery Residence ponúka štýlové a dostupné bývanie s priestrannými dvoj až štvorizbovými bytmi v blízkosti nového centra Bratislavy - lokalite Mlynských Nív. Tá je skvelá vďaka dobrej dostupnosti do centra a jedinečným možnostiam sociálneho, kultúrneho a spoločenského vyžitia. Discovery Residence je pravé mestské bývanie.

 • Lokalita

  Bratislava - Ružinov - Mlynské nivy 53

 • Rozloha

  22 poschodí - 137 bytov

 • Stav

  Dokončený (2022)

 • Web

  www.discovery-residence.sk

Pri projekte Discovery Residence sme pracovali s cieľom vybudovať štýlové bývanie v centre mesta so skvelými výhľadmi a veľkorysými dispozíciami bytov. Aj napriek strategicky skvelej polohe je projekt Discovery Residence umiestnený do tichého prostredia a izolovaný od rušných križovatiek a ulíc veľkomesta. Viac ako dve tretiny zastavaného územia sme vyhradili zelenej zóne pre relax a šport. Na prvých dvoch nadzemných podlažiach sa nachádzajú obchodné a administratívne priestory.

Unikátnou výhodou je dopravná previazanosť s celým mestom, ale aj plná občianska vybavenosť a tesná blízkosť s materskými, základnými a strednými školami, nákupnými centrami či športoviskami. V blízkosti projektu Discovery Residence sa nachádza OC Eurovea, OC Central, trhovisko Miletičova, Apollo BC, Slovenské národné divadlo, Štrkovecké jazero či kúpalisko Delfín.

 

Viac

cross Ďakujeme za odoslanie Vašej správy. Budeme Vás kontaktovať.
1/
Zostaňme
v kontakte

Navštívte nás aj na sociálnych sieťach. Dozviete sa zaujímavosti o nás a aj o novinkách zo sveta developmentu a architektúry.

2/
Pošlite nám
správu
  * povinné pole